aHLAVNI FOTO.jpg

Krásný půdní, atypicky řešený


4+kk s galerií a možnou střešní terasou

 

12 590 000 Kč  

Byt o celkové velikosti 126 m² Vás jistě osloví svou specifičností a umístěním v samém centru Smíchova, v těsné blízkosti Smíchovské náplavky, kde to žije po celý rok!

Našli jsme pro Vás nový domov, v městské části, kterou vymezuje půvabná náplavka na levém břehu Vltavy a její okolní kopce. Proto je Smíchov, dříve nazývaný "sto komínový Manchester“ výborná adresa k bydlení. Má nejlepší předpoklady stát se úžasnou čtvrtí, je blízko Vltavy a nedaleko centra.

Jeho boom brzy přijde, na místě, kde byly ještě v 19. století továrny, výrobní haly a nádraží, vznikne nová výstavba s novým náměstím – Smíchov City, centrum Smíchova 21. století.

Přiznané trámy, sloupy nebo hambálky, to jsou osobité prvky, které tvoří tento atypicky řešený půdní byt v zrekonstruovaném domě v 5.NP a novým hydraulickým výtahem.

Celková dispozice bytu je 4+kk o celkové velikosti 126 m² včetně vnitřní galerie. Po vstupu do bytu se ocitneme ve vstupní hale o velikosti 8 m², ze které je dále vstup do koupelny s rohovou vanou 7 m², samostatného WC 3 m² a ložnice 17 m², orientované na jihozápad s výhledem do velmi klidného vnitrobloku. A dále především do velkého prosluněného obývacího prostoru se střešními okny a jídelnou pro 6 osob o velikosti 50 m² a přilehlým, plně vybaveným kuchyňským koutem o velikosti 9 m². Další samostatná ložnice 12 m² s orientací na východ. Z obytného vstupujeme krátkým schodištěm na galerii s další otevřenou ložnicí 9 m² a pracovnou 11 m², z které je velký výlez na připravovanou střešní terasu. Celý velký obývací prostor včetně galerie je klimatizován výkonnou jednotkou.

Nedaleko je pak Smíchovská náplavka – Hořejší nábřeží, které je charakteristické svým nezaměnitelným výhledem na historickou dominantu Prahy Vyšehrad a na unikátní Železniční most.     

Tohle místo budete mít opravdu rádi!

aHLAVNI FOTO.jpg

VÝHODY
NEMOVITOSTI

DISPOZICE 4+KK

CELKOVÁ PLOCHA 126 m²

VÝKONNÁ KLIMATIZACE

SVĚTLOST CELÉHO BYTU

V BLÍZKOSTI METRA ANDĚL, NÁKUP. CENTRA NOVÝ

SMÍCHOV A SMÍCHOVSKÉ NÁPLAVKY

ZDARMA MOŽNOST PARKOVACÍHO STÁNÍ PŘED DOMEM

NOVÝ VÝTAH V DOMĚ

KMPLETNĚ VYBAVEN, IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

MHD metro Anděl

5 min

OC Nový Smíchov

8 min

vlak Praha - Smíchov

12 min

Bus Anděl na Knížecí

5 min

Mateřská škola

5 min

Základní škola

10 min

DSC00326.jpg

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

RYCHLÝ KONTAKT

Ing. Jakub Krčmář

Třída Karla IV. 1283/28

Hradec Králové, 500 02

Tel. +420 736 233 144

Email: jakub.krcmar@bcas.cz

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky (www.cnb.cz)

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky: www.cnb.cz

©2019 Krčmář Jakub. Vytvořila společnost ML Promotion s.r.o.