Moderní byt 3+KK na Praze 1 

Luxusní bydlení v krásné části Prahy 1, v rezidenci v Biskupském dvoře, kde můžete trávit krásně strávený čas vašeho života nebo investiční příležitostí.


18.290.000 Kč

Luxusní bydlení v krásné části Prahy 1, v rezidenci v Biskupském dvoře, kde můžete trávit krásně strávený čas vašeho života nebo investiční příležitostí.

Nabízíme unikátní byt 3+KK nacházející se v 5.NP. o celkové velikosti 143 m² v centru hlavního města, kde najdete mimořádný klid z důvodu slepé ulice. Užitná plocha bytové jednotky má výměru 119m2 a terasa 24m². V každém patře jsou pouze dva byty, které nemají společné stěny, což patří mezi jednu z výhod. Činžovní dům, kolaudovaný v roce 2000, prošel aktuálně kompletní rekonstrukcí a není zde žádný krátkodobý pronájem.

Jedinečný byt po kompletní rekonstrukci disponuje prostorným moderním obývacím pokojem navazujícím na luxusní kuchyňský kout o velikosti 41,24 m² s nabízejícím se vstupem na velkou terasu, prosvětlenou ložnicí o velikosti 25,68 m², dalším pokojem o výměře 15,93 m², halou 12,74 m², sociálním zázemím, koupelnou, šatnou a skladem. 

Příjemnými výhodami jsou například předokenní žaluzie, klimatizace se štěrbinovým výdechem, rozvody klimatizace v obývacím i druhém pokoji, hliníková okna, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, dřevěná podlaha nebo videotelefon

K bytu náleží 1x parkovací stání v zakladači. Parkovací místo má hodnotu 500tis/Kč a je součástí celé kupní ceny.

Byt je situován v atraktivní lokalitě Prahy 1, která nabízí nesčetně kulturních aktivit, dostupnost MHD i pěší dosažitelnost mnoha obchodů, škol a parků.

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

3D - Biskup - HKi.jpg

VÝHODY NEMOVITOSTI

  • SVĚTLOST CELÉHO BYTU

  • BYT JE NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝ

  • ZREKONSTRUOVANÝ DŮM

  • KLIDNÉ MÍSTO NA PRAZE 1

  • KLIMATIZACE

  • PŘEDOKENÍ HLINÍKOVÉ ŽALUŽIE

  • 1x PARKOVACÍHO STÁNÍ

  • VÝTAH V DOMĚ

VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ

14 min chůze

PALADIUM

7 min chůze

DLOUHÁ

7 min chůze

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

VÍCE NEMOVITOSTÍ

ZALÍBILA SE VÁM MÁ PRÁCE A CHETE ABYCH PRODAL I VAŠI NEMOVITOST?