DSC00019.jpg

Prostorný byt 2+kk v moderní rezidenci na Praze 4

 

7 890 000 Kč

Bytový komplex s možností garážového stání, fitness a wellness

Prostorný světlý byt 2+kk v 2NP o celkové výměře 81,37 m² se nachází v bytovém komplexu rezidence Michelský mlýn v klidné městské části Praha 4, který Vás jistě ohromí svou vzdušností, světlostí, relaxační zónou a poklidným výhledem na řeku.

 

Po vstupu do bytu se ocitnete v předsíni o rozměru 4,2 m², která nabízí prostornou vestavěnou šatní skříň. Z předsíně se jedněmi dveřmi dostanete na toaletu a především druhými do prostorného prosvětleného obývacího pokoje o celkové výměře 47,6 m², ke kterému náleží plně vybavená kuchyňská linka.

 

Přes obývací pokoj se dále dostanete do další předsíně o výměře 5 m², která je ideální pro umístění šatní skříně. Z předsíně pak vedou dvoje dveře, první do 5,5 m² velké koupelny s vanou a protilehlé dveře do prostorné, ale útulné ložnice o výměře 15 m².

 

Byt nabízí také nadstandardní vybavení jako klimatizaci, dálkově ovládané hliníkové žaluzie, centrální vysavač, hlídání bytu elektronickými čidly či osazení celého komplexu 14 kamerami. Pro relaxaci Vám v domě bude k dispozici fitness, wellness a bazén s protiproudem. Bytu dále náleží kóje na kola o výměře 3 m². K bytu je možno zakoupit garážové stání v suterénu.

 

V blízkosti domu můžete nalézt ZŠ, MŠ, nákupní centrum, knihovnu, divadlo Na Jezerce či restauraci, která je součástí rezidence. Pro milovníky přírody doporučujeme navštívit Tyršův Vrch, park Jezerka, kde se nachází i dětské hřiště či vrch Kapitol, kde  naleznete spoustu sportovního vyžití.

DSC00019.jpg

VÝHODY
NEMOVITOSTI

TECHNICKÉ
PARAMETRY

blízko centra a přesto klidné místo i celý dům

klimatizace

hliníkové venkovní žaluzie

centrální vysavač

fitness s wellness

bezpečnostní kamery v celém komplexu

dispozice 2+KK

celková plocha 81,37m²

sklad 3m²

možnost garážového stání

MHD

2 min

Sportoviště

4 min

Obchody, restaurace

2 min

Základní škola

2 min

Mateřská škola

2 min

Nemocnice

20 min

DSC00012.jpg

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST