Prostorný byt s balkonem 4+KK v Holešovicích


Světlo, prostor, klid v blízkosti centra.

11.980.000 Kč

Pokud hledáte nové bydlení či investici v klidné části Prahy 7 a zároveň v blízkosti všeho, na co vzpomenete, pak jste právě našli.

Byt ve 4.NP na Praze 7 o celkové výměře 129,5 m2 disponuje velkým obývacím pokojem propojeným s kuchyňským koutem o velikosti 46,92 m2. V bytě se dále nachází ložnice 24,88 m2, pracovna 10, 34 m2 a další pokoj o velikosti 12,11 m2, umožňující vstup na balkon 3,94 m2. Příjemnou výhodou tohoto bytu jsou 2 WC, jedno samostatné a jedno nacházející se ve světlé, bílé koupelně.

Tradiční hospody, elegantní mezinárodní restaurace vedle experimentálních divadel a klubů ve zrenovovaných továrnách, výstavy sbírek Národní galerie ve Veletržním paláci nebo současného umění v centru DOX. To vše spojuje Pražské Holešovice.

Mezi významné objekty této lokality patří kostely sv. Antonína a sv. Klimenta, Pražská tržnice, Akademie výtvarných umění, Místodržitelský letohrádek, Hanavský pavilon, Národní technické muzeum či Národní zemědělské muzeum. Zásadní dominanty představují zejména výše zmíněný Veletržní palác a Výstaviště.

VÝHODY NEMOVITOSTI

Ideální prostor pro velkou rodinu
Světlost
Vysoké stropy
Výtah v prostorách domu

Sklep

Dostupnost všeho potřebného v klidném okolí

Škola a školka

6 minut

Sportovní areál

1 minuta

Park Letná

6 minut

OC + zastávka MHD

140 metrů

Stanice metra

10 minut

Národní galerie

5 minut

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

VÍCE NEMOVITOSTÍ

ZALÍBILA SE VÁM MÁ PRÁCE A CHETE ABYCH PRODAL I VAŠI NEMOVITOST?