J (2).png

Zkuste se vžít do role majitele nemovitosti, který ji potřebuje prodat!

Co budete dělat?

Budete ji prodávat sami nebo s RK ?

Ještě jsem nikdy nenarazil na majitele nemovitosti, který by nechtěl z jejího prodeje dostat maximum. Pokud se rozhodne pro prodej s makléřem, mám za to, že je třeba, aby se mu makléř se službou, kterou nabízí, vyplatil. Jinak vzájemná spolupráce nebude dávat majiteli smysl.

Mým posláním je plnit prodávajícímu jeho cíl! Při své práci se snažím dělat vše pro jeho dosažení, protože mi žádný klient není lhostejný a vážím si jeho důvěry !!

 

1.000.000 Kč !!!!
Právě o takovou částku se nám podařilo navýšit kupní cenu rodinného domu, který jiná hradecká RK měla v nabídce 6 měsíců s nižší cenou, a který se nedařilo prodat.

CO VŠE ROZHODOVALO?

  • Správné naložení s informacemi, vyzdvihnout ty nejdůležitější a mít je na správných místech ověřené

  • Copywriteing i se zajímavými nadpisy, které udělají právě Vaší nemovitost výjimečnou 

  • Analýza správných zájmových skupin, které mohou danou nemovitost koupit

  • Správné cílení přes marketingovou propagaci

  • Příprava nemovitosti - Homestaging. Designérka, která se snažila na nemovitosti vyzdvihnout její přednosti a zaujala tak co nejširší publikum.

  • Vzít nejlepší profíky co se tyče fotografů a kameramanů.

  • Spolupracovali jsme s dvěma profesionálními fotografie a kameramanem. 

  • Databaze potenciálních klientů. U tohoto prodeje byli nedílnou součástí vlastní databaze lidi kteří hledají podobné nemovitosti a zároveň i propojení s firemní databází ve které de nachází až 600tis klientů.

  • Obchodní duch! Snažit se pro prodej udělat vše aby dopadl skvěle.

  • Na tomto prodeji jsem spolupracoval se svou makléřkou Karolínou Růžičkovou, která se skvěle zhostila komunikace a prohlídek s potenciálními kupci.

ZAJÍMAVOST

Kdyby nemovitost nekoupil současný majitel, tak jsem měl na tuto nemovitost ještě další dva zájemce, kteří chtěli nemovitost za uvedenou cenu koupit také.

Realitní kancelář, která prodávala před námi, mohla svého klienta ochudit svou prací o 1 milion korun. 

Vždy je důležité myslet na prolnutí nabídky a poptávky! Pokud o tuto nemovitost mělo zájem více lidí za uvedenou cenu, pak to pro nás i kupce dopadlo nejlépe jak mohlo. 

ROZDÍL POSUĎTE SAMI!

PRODEJ S JINÝM MAKLÉŘEM

PRODEJ SE MNOU

JAK VYPADÁ PREZENTACE TAKOVÉ NEMOVITOSTI?

↓↓↓

RYCHLÝ KONTAKT

Ing. Jakub Krčmář

Třída Karla IV. 1283/28

Hradec Králové, 500 02

Tel. +420 736 233 144

Email: jakub.krcmar@bcas.cz

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky (www.cnb.cz)

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky: www.cnb.cz

©2019 Krčmář Jakub. Vytvořila společnost ML Promotion s.r.o.