Lukrativní komerční prostory v Korunním dvoře na Pražských Královských Vinohradech 


Zavolejte si o informace k ceně,
budete velmi pozitivně překvapeni.

Lukrativní komerční prostory v Korunním dvoře na Pražských Královských Vinohradech 

Velmi lukrativní komerční prostory  o výměře 358 m2 v Korunní ulici v Praze jsou velmi zajímavé i díky své poloze a prestižní rezidenci Korunní dvůr na Vinohradech. Mnoho restaurací, až 3 tramvajové zastávky,  zastávky metra A, vzdálených pár desítek metrů, jako náměstí Míru, Jiřího z Poděbrad nebo obchodní centrum Flora. Pro chvíli klidu si stačí dojít pouhých 10 minut do Bezručových sadů, pro návštěvu zajímavých míst zajet pouhých 9 minut autem na známý Vyšehrad nebo dojít 9 minut k Národnímu domu na Vinohradech. I části Prahy jako je Nové či Staré město máte pár minut chůze od Korunní ulice. 

Vinohrady, jinak také Královské Vinohrady, jsou pojmenovány podle středověkých vinic, které byly na jejich jihozápadních svazích za branami města nad Koňským trhem, dnešním Václavským náměstím. Vinohrady patří mezi velmi poptávaná a vyhledávaná místa. Obzvlášť právě uzavřený komplex Korunní dvůr v Korunní ulici je nejvyšší ligou, kde můžete mít zázemí nebo společnost sídlo.  Areál Korunní dvůr má také svou historii, nachází se totiž v budově bývalého měšťanského pivovaru, který byl postaven v poslední dekádě 19. století, přibližně ve stejné době jako sousední komplex bývalé továrny na čokoládu Orion.


Komerční prostor má v přízemí nonstop recepci, fungující včetně víkendu. Výtah vás vyveze do 2. nadzemního podlaží, kde se námi nabízené kancelářské prostory nacházejí. Ve chvíli, kdy se otevřou dveře výtahu, vcházíte do odpočinkové zóny s recepcí. Na dvou 3D půdorysech vidíte možnosti uspořádání prostor. Na jednom je skutečný stav a na druhém je vidět možnost s více kancelářemi, pokud by někomu nevyhovoval jeden velký otevřený prostor. 3 jednací místnosti, 3 samostatné kanceláře, jeden velký „open space“ nebo další 4 samostatné kanceláře, kuchyňka, toalety a šatny. 

Ke kancelářím lze přikoupit i 7 samostatných garážových stání. 

Pokud by chtěl kupec generovat příjem z pronájmu a jistě uložit finanční prostředky do lukrativních prostor, bude jeho investice generovat zisk 5,5% p.a. 

Pokud bude chtít prostory využít pro své potřeby, dá se nájemní smlouva k prodeji ihned vypovědět.

3D PŮDORYSY

SOUČASNÝ STAV

MOŽNÉ ROZDĚLENÍ PROSTORU

VÝHODY NEMOVITOSTI

  • VZDUŠNOST

  • VYSOKÉ STROPY

  • VELKÁ OKNA

  • KLIMATIZACE V CELÉM PROSTORU

  • NONSTOP RECEPCE

  • UZAVŘENÝ KOMPLEX

  • PRESTIŽNÍ ADRESA

  • LED OSVĚTLENÍ

NÁMĚSTÍ MÍRU

7 min jízdy autem

VYŠEHRAD

13 minut jízdy autem

STARÉ MĚSTO

15 minut jízdy autem

NOVÉ MĚSTO

10 minut jízdy autem

TRAMVAJOVÁ ZASTÁVKA

1 min chůze

OBCHODNÍ CENTRUM FLORA + METRO

1 minuta jízdy autem

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

RYCHLÝ KONTAKT

Ing. Jakub Krčmář

Třída Karla IV. 1283/28

Hradec Králové, 500 02

Tel. +420 736 233 144

Email: jakub.krcmar@bcas.cz

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky (www.cnb.cz)

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky: www.cnb.cz

©2019 Krčmář Jakub. Vytvořila společnost ML Promotion s.r.o.