Snímek obrazovky 2020-07-22 v 15.36.19.

Velkolepý skvost na Praze 6

Moderní vila disponující 9 pokoji,
5 koupelnami a relaxačním zázemím

 

zavolejte si o informaci k ceně  

DSC00384.jpg

Velkolepá nadstandardně vybavená vila z roku 2019 nacházející se ve velmi žádané, poklidné a zároveň rychle se rozvíjející městské části na Praze 6 – Nebušice. Leží pouhých 10km severozápadně od centra Prahy a dokáže Vám splnit Vaše sny.

Tato vila o celkové rozloze 614 m2 včetně venkovní terasy o výměře 37m2 uspokojí i ty nejnáročnější klienty a to díky venkovnímu krytému bazénu, sauně pro 6 osob, zahradou o rozloze 831m2 včetně zastavěné plochy, dvougaráží a především chytrému sytému Homesmart. K vile také patří dvě parkovací místa.

Při vstupu do vily se nacházíte v prostorné hale, která se pyšní designovým točitým schodištěm, které je dominantou vily a prochází celým domem. Přes halu se dostanete do garáží, na toaletu či do kuchyně s barem, přes kterou také naleznete vstup do dětské herny a především do prostorného obývacího pokoje o rozloze neuvěřitelných 91,5m2, ve kterém jistě uvítáte i krb. Přes obývací pokoj se dostanete také na terasu o výměře 37m2, která Vám poskytne neodolatelný výhled.

 

První patro disponuje celkem čtyřmi pokoji, přičemž Vás každý z nich jistě ohromí velkými okny, která poskytují výhled do zeleně. Každá ložnice samozřejmě vlastní svou koupelnu a šatnu. Na patře dále naleznete i prostornou pracovnu.

Suterén je navržen jako relaxační zóna, kterou je možné také využít jako hernu, fitness, domácí kino či  společenskou místnost. Nyní zde naleznete odpočívárnu se saunou pro 6 osob a dva apartmány, z nichž je přímý vstup do zahrady. Apartmány lze využít pro odpočinek či pro hosty. Dále také koupelnu, technické místnosti a čtyři další menší místnosti, které mohou sloužit pro úschovu zahradního nábytku či dalších sezóních nezbytností.

Tuto skvostnou vilu je také možno využít jako dvougenerační a to díky možnému propojení pokojů, které naleznete v prvním patře a suterénu. Každá část je řešena samostatně včetně koupelny a vlastního vstupu díky čemuž je tedy možné, aby vilu využívali až 4 páry či 4 rodiny. Velký otevřený obývací pokoj, kuchyň s jídelnou a barem poté může sloužit jako prostor pro rodinná setkání a trávení společných chvil.

 

Snímek obrazovky 2020-07-22 v 15.50.39.
Snímek obrazovky 2020-07-22 v 15.50.51.

Městská část Nebušice je zajímavá nejen svou historií, která se datuje až do 13. století, ale i svou skvělou občanskou vybaveností. V okolí domu Vám bude k dispozici MŠ, ZŠ či International School of Prague, ve které studuje více než 750 dětí z 58 zemí. Dále také sportovní areál či supermarket. Velkou výhodou celé vily je dopravní dostupnost, jelikož Nebušice se nachází pouhých 14min jízdy autem od letiště Václava Havla a za pár minut se také dostanete do centra města. Využít můžete i MHD.

Pro milovníky turistiky se v blízkém okolí nachází hned několik naučných stezek jako například Les hájek či rokle Divoká Šárka. Na konci výletu můžete ještě navštívit vodní nádrž Džbán.

Snímek obrazovky 2020-07-22 v 15.36.19.

VÝHODY
NEMOVITOSTI

TECHNICKÉ
PARAMETRY

sauna pro 6 osob
venkovní krytý bazén
dvougarážové stání
systém Homesmart
krb

celková plocha 614m²

užitná plocha 577m²
terasa 37,2m²

garáž 37m²

pozemek 831m² včetně zastavěné plochy

Supermarket

2 min

Mateřská škola

2 min

Základní škola

3 min

Int. School of Prague

6 min

Letiště Václava Havla

14 min

Praha 1

20 min

Snímek obrazovky 2020-07-22 v 15.36.19.

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST