Bojuji za co nejlepší realitní

službu pro vás 

pracuji v oblasti realit ve společnosti Broker Consulting, a. s.. Jsem realitní makléř, který se vám snaží pomáhat s prodejem a financováním vašich nemovitostí, bojuji za co nejlepší realitní službu právě pro vás a vždy stojím při vašem boku, aby vše proběhlo bezpečně.

 

Každý prodej je pro mě výzvou a vždy se snažím s každou nemovitostí pracovat tak, abych klientovi přinesl co největší užitek v jednotlivých prodejích. Možná i proto si velice zakládám na tom, aby prezentace nemovitosti vyvolala pozitivní emoce, zaujala, nemovitost se prodala co nejlépe a celý proces byl bezpečný.

 

Jelikož prodej nemovitosti není měsíční nebo každoroční záležitost a jedná se o větší finanční obnosy, je důležité věřit, že je vše v dobrých rukou. Z toho důvodu si velmi vážím každé projevené důvěry a obzvlášť, když se klientela vrací ráda zpět. Mým cílem je dovést finance za prodej nemovitosti v požadovaném čase na místo, kde mají být – na Váš účet.

Při prodeji vytvářím strategii, ve které pracuji s potřebným časem na prodání dané nemovitosti v kombinaci s maximální cenou.

 

Od roku 2016 se mi podařilo prodat desítky vašich nemovitosti v hodnotě přes 300mil. Chtěl bych vám i touto cestou poděkovat za ohromnou důvěru, kterou ve mně vkládáte a každého projeveného zájmu z vaší strany, který je pro mě zpětnou vazbou, že to, co dělám, dělám správně.

Děkuji.

 

A pokud zrovna i vy hledáte svého makléře, budu poctěn, když se obrátíte právě na mě.

 

I když realitní trh nemá zrovna nejlepší pověst, já tuto práci miluji. Proč? Protože prodej a nákup nemovitostí není každodenní záležitostí a já se rád stávám součástí vašich rozhodnutí pro novou budoucnost. Budu se vždy snažit bojovat pro to, abyste dostávali tu nejlepší službu a jméno celého trhu jsme postupně zlepšovali.