Objevte genia loci v pražských Holešovicích

Luxusní, nadstandardně vybavený penthouse 4+kk se dvěma terasami a vlastní střešní zahradou.

 

32 900 000 Kč 

Velká-Británie.jpg

Luxusní, nadstandardně vybavený penthouse 4+kk se dvěma terasami a vlastní střešní zahradou o celkové ploše 632m²

V místě, kde byl před více jak sto lety vybudován nejvýznamnější pražský přístav, stojí nyní nová čtvrť Prague Marina s rozsáhlou zelení, relaxační zónou a dostatečným prostorem pro aktivní
a zároveň klidný život a odpočinek. Je to hranice mezi dvěma světy. Na jedné straně klid, soukromí a příroda, na straně druhé uslyšíte ruch města s nekonečným množstvím zábavy.

 

Holešovice byly označeny v britském deníku The Guardian v žebříčku deseti nejzajímavějších čtvrtí v evropských městech. Za poslední dekádu se tak proměnily v pulzující čtvrť, která nabízí spoustu designových obchůdků, barů či galerií. Kromě nadčasových bytů a domů, tu ale najdete i historii, a to v podobě industriálních budov či činžovních domů vybudovaných na přelomu 19. a 20. století, které tvoří pilíře holešovické architektury. Tohle vše vás dělí pouhých 10 minut od samého centra Prahy.

 

V této moderní rezidenci s recepcí, která je k dispozici 24/7, Vám nabízíme nadstandardně vybavený, klimatizovaný penthouse o celkové ploše 632m² a dispozici 4+KK s možností úpravy na 5+kk. Luxus o obytné ploše 205 m², se dvěma terasami 68 m² a 18 m² s výhledem na Vltavu a panorama hlavního města Prahy. K penthousu náleží střešní privátní zahrada o velikosti 341 m².

Váš osobní malý svět na jednom místě.

Byt je umístěn v 7.NP a dispozičně je velmi praktický. Z velké vstupní haly pokračujeme do prostorného obytného pokoje s otevřenou kuchyní a jídelnou s přímým vstupem na obě terasy. Samostatně je pak oddělena obytná část s hlavní ložnicí, šatnou a s tzv. en-suite koupelnou. Ta vám nabízí otevřené propojení prostoru mezi koupelnou a ložnicí. Další dvě ložnice umožňují vstup do sdílené koupelny včetně toalety, technické místnosti, šatny, kde jsou umístěny šatní skříně s úložnými prostory a druhá samostatná toaleta. Z těchto ložnic máme opět přístup na jižní terasu. K bytu náleží dvě parkovací místa a dva samostatné sklepy.

 

Nadčasový interiér, se zařízením na míru, poskytuje plně vybavenou kuchyň od německé značky Schüller, spotřebiče zn. De Dietrich a vinotékou zn. Liebherr. Na hlavní terase, orientovanou na jihozápad, najdete letní kuchyni s lednicí a grilem Grandhall. Terasa je vybavena posuvným, elektricky ovládaným zastřešením pergoly. Na terasu navazuje „klenot“ celého objektu, a to střešní zahrada, kde můžete pozorovat západy slunce nad Prahou. V zahradě najdete prostor pro relax a odpočinek, ale také zábavu a společenskou část. Po svém vzniku dostala ocenění Zahrada roku. Fontána a otevřený oheň vytváří příjemné oddychové místo. Najdeme zde i využití pro děti v podobě hřiště, kde konstrukce připomínající loď koresponduje s pohledem na holešovický přístav.

Příjemnou výhodou je vybavení systémem „chytré domácnosti“ – Control4 s možností ovládání přes Váš smartphone. Jedním kliknutím tak ovládáte osvětlení, topení či chlazení, stínění nebo zabezpečení.

Okolí nabízí několik mateřských a základních škol, česko-anglické gymnázium, obchody, restaurace, bistra, kavárny a golfový klub. Autobusová zastávka je přímo u domu, 5 minut chůzí se dostanete na metro Nádraží Holešovice a v pěším dosahu jsou tramvajové zastávky Maniny a Ortenovo náměstí.

 

Zaujala Vás naše nabídka holešovického penthousu? Chcete okusit luxus a nadstandard? Pokud ano, pak se na nás neváhejte obrátit.

VÝHODY
NEMOVITOSTI

TECHNICKÉ
PARAMETRY

Vlastní střešní zahrada

Terasy s výhledem 360°

Letní kuchyně

Systém chytré domácnosti

Dvě garážová stání

Dva sklepy

Celková výměra : 632m²

Obytná plocha 205m²

Terasy s pergolou : 86m²

 Zahrada : 341m² 

Dispozice : 4+KK (Možná úprava na 5+KK)

Podlaží : 7 

CENTRUM

10 min

OBCHOD, RESTAURACE

3 min

METRO

5 min

GYMNÁZIUM

8 min

MATEŘSKÁ ŠKOLA

2 min chůze

ZÁKLADNÍ ŠKLA

10 min

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

VÍCE NEMOVITOSTÍ

ZALÍBILA SE VÁM MÁ PRÁCE A CHETE ABYCH PRODAL I VAŠI NEMOVITOST?