Moderní rodinný dům 4+kk

5 minut od Pardubic

Bydlení v klidné oblasti, moderní prostředí a plno předností.


CENA 7.290.000 Kč

Moderní rodinný dům 4+kk

5 minut od Pardubic

Bydlení v klidné oblasti, moderní prostředí a plno předností. To je moderní novostavba (o dispozici 4+kk a velikosti 157 m2 + technická místnost, garáž, šatna připojená k ložnici, "špajzka" připojená ke kuchyni a 2 wc) nacházející se v Pardubickém kraji, v blízkosti všeho potřebného a výhledem na Kunětickou horu přímo ze zahrady.

 

Jelikož dům nebyl stavěn za účelem následného prodeje, bylo dbáno na kvalitní provedení, které je patrné již na první pohled. Velkými francouzskými okny v obývacím pokoji lze vejít přímo na terasu. Tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, centrální vysavač, předokenní hliníkové žaluzie, moderní spotřebiče, garáž. To je jen pár předností z mnoha tohoto domu.

 

Ve volném čase se zde nabízí cyklostezka do Pardubic, ze které můžete dorazit na místa jako například  Pardubický zámek, který si nese svůj příběh, Lázně Bohdaneč, Kunětická hora spojená s návštěvou Perníkové chaloupky, domek bratranců Veverkových a spoustu dalších, na které si jenom vzpomenete. V okolí se nachází plno možností pro výlety od času stráveného v přírodě na čerstvém vzduchu po architektonické památky ve známých sousedních městech. Milovníci přírody si přijdou na své procházkou podél řeky Loučná a Labe nebo procházkou okolními zelenými lesy. Kdo si rád zajde na dobré jídlo a pivo, ocení posezení v restauraci U Kapličky nebo pivnici U Blažků.

VÝHODY NEMOVITOSTI

  • BYDLENÍ V KLIDNÉ OBLASTI

  • PROSTORNÝ DŮM

  • ZAHRADA DLE VAŠICH PŘEDSTAV

  • TEPELNÉ ČERPADLO

  • NÍZKOENERGETICKÝ DŮM

  • NEDALEKO PARDUBIC

  • PROSTORNÁ TERASA

  • MODERNÍ VYBAVENÍ

  • PŘEDOKENÍ HLINÍKOVÉ ŽALUZIE

  • PODLAHOVÉ TOPENÍ V CELÉM DOMĚ

SEZEMICE

3 min jízdy

PARDUBICE

5 min jízdy

KUNĚTICKÁ HORA

6 min jízdy

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

RYCHLÝ KONTAKT

Ing. Jakub Krčmář

Třída Karla IV. 1283/28

Hradec Králové, 500 02

Tel. +420 736 233 144

Email: jakub.krcmar@bcas.cz

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky (www.cnb.cz)

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky: www.cnb.cz

©2019 Krčmář Jakub. Vytvořila společnost ML Promotion s.r.o.