_99.jpeg

Novoměstská perla s výhledem na dechberoucí západ slunce


Nadčasová novostavba o dispozici 5+kk,
která vás zaujme svým designem.

 

Cena 13.290.000 Kč 

_99.jpeg

Pokud máte rádi moderní styl bydlení, pak vás tato nemovitost jistě nadchne na první pohled. Dům z roku 2018 v Novém Městě nad Metují na pozemku o rozloze 1075 m2 s podlahovou plochou 326 m2, disponuje 5 pokoji, 2 koupelnami, 2 šatnami a dalším.

Příjezd k domu vám umožní brána na dálkové ovládání. Po vjezdu se před Vámi rozprostře parkovací stání, 1. garáž (48,38 m2) a 2. garáž nebo dílna (84,36 m2).  V těchto prostorech zaparkujete pohodlně až 6 aut a dostanete se z nich i do vstupní části domu.

Přes vstupní chodbu, která disponuje, vestavěnou šatní skříní se dostanete do koupelny se sprchovým koutem a toaletou (2,8m2) a také do technické místnosti (6,15m2). Po průchodu skleněnými dveřmi se ocitnete v centrální místnosti (80,84 m2), která je dominantou domu a jistě Vás uchvátí stropy s výškou 5,5m a dřevěnými trámy. V této místnosti naleznete obývací, jídelní i kuchyňskou část. Teplo domova zde zajištuje krb, který svým designem skvěle zapadá do stylu celé místnosti. Atmosféru poté ještě podtrhuje výhled do zahrady a na terasu.

V kuchyňské části naleznete nadčasovou plně vybavenou kuchyňskou linku značky Oresi Livanza, s vestavěnými spotřebiči Whirlpool a kuchyňský ostrůvek s digestoří Franke, která upoutá opravdu každého. V této místnosti také dominuje schodiště vedoucí do prvního patra domu. Zde se nachází galerie (9,4m2), z které se Vám naskytne pohled na celou hlavní místnost. Přes galerii se dostanete do pokoje pro hosty (16,45m2), který disponuje šatnou.

Přes centrální část projdete do chodby, která vede do další části domu. Naleznete zde ložnici (13,65m2) s šatnou, z které můžete pozorovat západ slunce a dále další dva pokoje, každý o rozměru 13,5m2. Poté také prostornou koupelnu s dvoj umyvadlem, vanou, sprchovým koutem a samostatnou toaletou s integrovaným bidetem (14,1 m2).

Celý dům můžete obsluhovat pomocí inteligentního zařízení značky Loxone, který lze snadno ovládat z centrálního panelu či mobilního telefonu. Díky tomuto zařízení budete moci ovládat hliníkové venkovní žaluzie, osvětlení, teplotu, zabezpečovací systém, hlavní bránu či garážová vrata. Venkovní osvětlení, které je rozmístěno po celém obvodu domu se automaticky spíná již při setmění. Po celém domě je centrální vysavač Husky s podlahovou štěrbinou v kuchyni.

Užitková voda je řešena sběrem do retenční nádrže o objemu 5 m3, která je napojena na venkovní hadici s přepínáním na městskou vodu, při nedostatečném množství vody. Na zahradě naleznete terasu s příjemným posezením a také ideální prostor k vybudování venkovního bazénu. Po celém domě je podlahové vytápění (tepelné čerpadlo) a vinylová podlaha.

Nové Město nad Metují je malebné město s veškerou občanskou vybaveností ( obchody, restaurace, školky, školy, lékaři, pošta a další), pyšnící se zámkem, perlou Kladského pomezí, který je národní kulturní památkou.

_DSC02169 L.jpg
_99.jpeg

VÝHODY
NEMOVITOSTI

TECHNICKÉ
PARAMETRY

Nízké náklady

Inteligentní ovládání domácnosti LOXONE

Garážové stání až pro 6 aut

Pozemek 1075 m2

Zastavěná plocha 368 m2

Celková podlahová plocha 326,55 m2

Vodní nádrž Rozkoš

6 km

Náchod 

4 km

Jaroměř

19 km

_99.jpeg

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

RYCHLÝ KONTAKT

Ing. Jakub Krčmář

Třída Karla IV. 1283/28

Hradec Králové, 500 02

Tel. +420 736 233 144

Email: jakub.krcmar@bcas.cz

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky (www.cnb.cz)

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky: www.cnb.cz

©2019 Krčmář Jakub. Vytvořila společnost ML Promotion s.r.o.